Taşıt Kredisi ile Hayalinizi Gerçekleştirebilirsiniz

Koç Fiat Kredi olarak Fiat, Alfa Romeo, Jeep ve Iveco markalarının yetkili satış noktalarından sıfır ve ikinci el otomobil alımlarınız için avantajlı taşıt kredisi seçenekleri sunuyoruz. Dinamik faiz oranlarımız, ödeme kolaylıklarımız ve avantajlı kampanyalarımız ile size hizmet vermek için buradayız.

Kredi başvurularınız; yetkili bayilerimizde, siz aracınızın özelliklerine karar verene kadar hızlı ve etkin bir şekilde değerlendiriliyor. Böylece siz araç seçiminizi tamamladığınızda krediniz kullanıma hazır hale getiriliyor.

Taşıt kredisi başvurularınızı, kredilendirdiğimiz tüm marka ve model araçlar için yapabilirsiniz. Bireysel ya da ticari araç alımlarınızda ihtiyaç duyduğunuz finansal desteği vermek için sizi bekliyoruz.

Kredi başvurunuzu sadece yetkili bayilerimiz aracılığıyla değil, tercihinize göre web sitemizdeki taşıt kredisi başvuru sayfası üzerinden hemen yapabilirsiniz.

Online başvurunuzun ardından süreç şu şekilde ilerler:

  • Kredi değerlendirme sonucu size iletilir ve başvurunuzla ilgili bilgi tercih ettiğiniz yetkili bayiye aktarılır.
  • Kredinizle ilgili son işlemler için yetkili satış danışmanınız size sürecin her anında destek olur.

 

Hayatınızı Kolaylaştıracak Ödeme Seçenekleri

Koç Fiat Kredi olarak farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 

Eşit Ödemeli Kredi

Eşit Ödemeli Kredi

Artan ve Azalan Ödemeli Kredi

Artan Ödemeli Kredi

Azalan Ödemeli Kredi

Azalan Ödemeli Kredi

Ara Ödemeli Kredi

Ara Ödemeli Kredi

Balon Ödemeli Kredi

Balon Ödemeli Kredi

Taksit Ödemeli Kredi

Taksit Ötelemeli Kredi

Çiftçi Kredisi

Çiftçi Kredisi

Taksit Atlatmalı Kredi

Taksit Atlatmalı Kredi

Tek Ödemeli Kredi

Tek Ödemeli Kredi

Tam Esnek Kredi

Tam Esnek Kredi

Dönemsel Değişen Ödemeli Kredi

Dönemsel Değişen Ödemeli Kredi

* Kredi geçerliliği Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Koç Fiat Kredi kredi özelliklerinde değişiklik yapma veya yapacağı değerlendirme ile kredide teklif sunma hakkına sahiptir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan sorular mı var? Sıkça sorulan sorularda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Taşıt Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Gerçek kişi:

  • Vergi levhası
  • Nüfus cüzdanı

Çiftçi :

  • Çiftçilik Belgesi

Tüzel kişi:

  • Vergi levhası
  • Güncel ortaklık ve sermaye yapısını gösteren ticaret sicil gazetesi
  • Mizan ve bilanço
  • %25 ve üzeri paya sahip ortakların nüfus cüzdan fotokopileri

* Kredilendirme koşulları, Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Koç Fiat Kredi, kredi şartlarında değişiklik yapma veya yapacağı değerlendirme ile kredide teklif sunma hakkına sahiptir.

Kimler kredi başvurusunda bulunabilir?

18 yaşını bitirmiş, geliri kredi taksitlerini ödemeye yeterli tüm gerçek ve tüzel kişiler kredi başvurusunda bulunabilir.

Kredi başvurumu nasıl yapabilirim?

Başvuru için gerekli evraklarınızla tercih ettiğiniz markaya ait yetkili satıcısına giderek veya web sitemiz üzerinden (https://basvuru.kocfiatkredi.com.tr/) kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ev hanımı, öğrenci kredi alabilir mi?

Ev hanımları, geliri olması koşulu ile eşleri veya birlikte yaşadıkları çocuklarının, öğrenciler ise anne veya babasının kefil olması koşulu ile kredi başvurusunda bulunabilir.

Hangi tutar ve vadelerde kredi kullanabilirim?

Tercih ettiğiniz model ve markaya bağlı olarak güncel kampanyalar dahilindeki tutar ve vadelerden değerlendirme sonucunuza göre alternatiflerden yararlanabilirsiniz.

Kredi geri ödeme alternatiflerim nelerdir?

Tercih ettiğiniz marka ve modele bağlı olarak, eşit ödeme, tek ödeme, ara ödeme, artan ödeme, azalan ödeme gibi farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

KKDF ve BSMV ne demek?

KKDF:Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu'nun kısaltılmış hali olup ticari araçlarda %0, ticari kapsama girmeyen araçlarda %15'dir.

BSMV:Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi'nin kısaltılmış hali olup,hususi amaçlı kullanımlarda uygulanan oran %15, ticari amaçlı kullanımlarda ise oran %5’dir.

Rehinimi kaldırmak istiyorum,ne yapmalıyım?

Kullanmış olduğunuz kredinizin vadesinin bitmiş olması ve şirketimize hiçbir borcunuzun kalmamış olması durumunda aracınız üzerindeki rehni kaldırabiliriz. Bizi 0212 337 08 00 numaralı telefondan arayarak ,web sitemizde yer alan online işlemler menümüzden veya mobil uygulamamız üzerinden rehin kaldırma talebinizi iletebilirsiniz.

Kredide kullanım sonrası değişiklik yapılır mı?

Kredi tutarının satıcının banka hesabına gönderilmesi sonrasında, kredi şartları (başta faiz oranları olmak üzere) sözleşme süresi içerisinde (tarafların tasarrufunda olmayan, resmi mercilerce ileride konulabilecek vergi, faiz, resim vb. hususlar veya bu konuda mevcut yükümlülüklere yapılacak ilaveler ve indirimler dışında kalmak koşuluyla) değişiklik yapılamaz.

Kredi erken kapama bakiyesini veya borcumu nasıl öğrenirim?

Kredi borcunuzun tamamını vadesinden önce kapatabilirsiniz. Kredinizi kapatmayı düşündüğünüz tarihten önce 0212 337 08 00 numaralı Koç Fiat Kredi Müşteri Hizmetleri üzerinden,web sitemizdeki online işlemler menüsünden veya mobil uygulamamız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Kredi borcumu devredebilir miyim?

Sözleşmedeki taraflar değiştirilemeyeceği için kredi borcunuzu devredemezsiniz.

Kredi ödememde gecikme olursa ne yapmalıyım?

0212 337 08 00 numaralı Koç Fiat Kredi Müşteri Hizmetlerini arayarak , web sitemizdeki online işlemler menüsünden veya mobil uygulamamız üzerinden gecikme faizi dahil güncel borç bakiyenizi öğrenerek ödemenizi yapabilirisiniz.

BİZİ TAKİP EDİN