İkinci El Taşıt Krediniz ile Aracınız Hazır

Koç Fiat Kredi ile İkinci El Taşıt Kredisi Almak Çok Kolay

Koç Fiat Kredi'nin avantajlarından yararlanarak 8 yaşına kadarki araçlar için ikinci el taşıt kredisine başvurabilirsiniz. 0 km araç alımlarında olduğu gibi 2. el araçlar için de kredilendirme sürecimiz oldukça basittir. Başvurunuzu anında değerlendiriyor ve kredinizi kullanımınıza sunuyoruz.

Aracınızı seçin, krediniz hızla onaylansın ve yola çıkın. Koç Fiat Kredi, 2. el araç alımlarınızda da size destek olmak için burada.

İkinci El Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

Sadece 4 adımda Koç Fiat Kredi ile ikinci el taşıt kredisi alabilirsiniz:

  1. Hayalinizdeki aracı seçin: İlk olarak yetkili bayilere giderek satın almayı düşündüğünüz 2. el araç modelini belirleyin.
  2. Kredi başvurusunda bulunun: Yetkili bayilerimizde satış uzmanlarımıza danışarak ikinci el kredi kullanımı için başvuru yapın.
  3. Başvurunuz değerlendirilsin: Bu işlemden sonra başvurunuz hızlı bir şekilde değerlendirilerek sonucunuz size yetkili bayilerimizce iletilecektir.
  4. Krediniz onaylansın ve aracınız hazırlansın: Kredi onaylandıktan sonra satış temsilcilerimiz tüm işlemlerinizde size destek olarak kredi işlemini tamamlayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan sorular mı var? Sıkça sorulan sorularda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

İkinci El Taşıt Kredisi için Hangi Ödeme Tipleri Mevcut?

İkinci el taşıt kredilerimizde eşit ödeme planı sunuyoruz. Bu ödeme tipinde krediniz eşit taksitlere bölünür ve böylece her ay ödeyeceğiniz tutar sabit kalır.

Taksit Ödemeleri Hangi Kanallar Üzerinden Yapılabilir?

İkinci el taşıt kredisi taksit ödemelerinizi anlaşmalı bankalarımız aracılığıyla yapabilirsiniz. Ödeme noktalarımız için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN