Koç Fiat Kredi Taşıt Kredisi Ödeme Planları

Koç Fiat Kredi olarak taşıt kredisi ihtiyaçlarınızda esneklik sunmak için birçok ödeme tipi geliştirdik. Ödeme planlarımızdan size en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz.

Eşit Ödemeli Kredi

Eşit Ödemeli Kredi

Eşit Ödemeli Kredi, seçtiğiniz vade süresince her ay eşit miktarda ödeme yapmanızı sağlar. Bu ödeme planı, aylık bütçenizi düzenli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Artan Ödemeli Kredi

Artan Ödemeli Kredi

Taksitlerinizi arttırarak ödemenizi yapabilirsiniz. Kredi vadenizin ilk 6 ayından veya 12 ayından itibaren %5 ya da %10 oranında dönemsel olarak taksit tutarlarını arttırarak ödemeye devam edebilirsiniz. Artışın başlayacağı ayı ve periyotlarını da kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kısacası Artan Ödemeli Kredi, bireylerin ve işletmelerin ödeme planlarını kendi ihtiyaçlarına ve koşullarına göre özelleştirmelerine olanak sağlar.

Azalan Ödemeli Kredi

Azalan Ödemeli Kredi

Taksitlerinizi belirli dönemlerde azaltarak ödeyebileceğiniz taşıt kredisi türüdür. Kredinizi 3 ayda bir %5 oranında taksit tutarını azaltarak devam edebilirsiniz.

Ara Ödemeli Kredi

Ara Ödemeli Kredi

Bu ödeme planı seçeneğiyle 6 ayda bir veya yılda bir olmak üzere kredi tutarınızın %5 veya %10'u kadar ara ödemeler yapabilirsiniz. Bu sayede belirli dönemlerde ekstra ödemeler yapabilir, kalan taksitlerinizi daha düşük tutarlarla ödeyebilirsiniz.

Balon Ödemeli Kredi

Balon Ödemeli Kredi

Bu taşıt kredisi ödeme planı, kredinizin toplam tutarının %20 veya %30'una kadar olan kısmını son taksit olarak ödeme imkanı sunar. Diğer taksitlerinizi ise eşit miktarlarda ödersiniz.

Taksit Ödemeli Kredi

Taksit Ötelemeli Kredi

Bu kredi türü; kredi vadesi değişmeksizin, ödemeye başlayacağınız tarihi 3 aya kadar erteleme imkânı sunan kredidir. Bu durumda oluşan erteleme faizi, sonraki ilk taksitinize yansıtılır.

Çiftçi Kredisi

Çiftçi Kredisi

Siz çiftçilerimiz için tasarladığımız bu özel kredi, ödeme dönemlerinizi hasat zamanınıza göre düzenlemenize olanak tanır. 6 ayda bir ya da yılda bir ödeme yapma seçeneği ile hasat döneminize uygun bir plan belirleyebilirsiniz. Ayrıca yıl içinde hangi aylarda ödeme yapmayı tercih ediyorsanız ödemelerinizi o aylarda yapabilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizi sizin için en uygun zamana göre planlayabilirsiniz.

*Çiftçi Kredisi’nden faydalanabilmek için ÇKS (Çiftçi Kayıt Sistemi) Belgesi istenir.

Taksit Atlatmalı Kredi

Taksit Atlatmalı Kredi

Bu taşıt kredisi ödeme planı, maksimum 24 ay vadede 3 aya kadar her sene belirleyeceğiniz ayları ödeme yapmadan geçirmenize olanak sağlar. Yıl içinde nakit akışınızın azaldığı dönemlerde size kusursuz esneklikte geri ödeme imkanı sunar.

Tek Ödemeli Kredi

Tek Ödemeli Kredi

Bu ödeme seçeneğinde, araç fiyatının %50'si oranında peşinat ödeyip kalan %50'sini 12 ay sonrası faizi ile ödeyebilirsiniz. “Yarısı şimdi, yarısı seneye” ödeme planı, kredinizi hızlı ve esnek bir şekilde ödemek için uygundur.

Tam Esnek Kredi

Tam Esnek Kredi

Kredinizi 24 aya kadar vadelendirip iki farklı şekilde esnek kredi oluşturmanızı sağlar. İsterseniz aylık taksit tutarınızı kendiniz belirleyip vade boyunca 3 aya kadar ara dönemlerde toplu ödeme yapabilirsiniz. Veya yine dönemin farklı vadelerinde 3 kez, belirleyeceğiniz tutara göre kalan diğer taksitleri eşit olarak ödeyebilirsiniz.

Dönemsel Değişen Ödemeli Kredi

Dönemsel Değişen Ödemeli Kredi

Bu kredi türü ile kredinizi 6 ayda bir değişen taksit tutarları ile ödeyebilirsiniz. Taksitlerinizi önce yüksek, sonra düşük tutarlı taksitler olacak şekilde ya da tam tersi olarak planlayabilirsiniz. Ödeme planınızı 6 ayda bir değişecek şekilde oluşturabilir, nakit akışınıza göre oluşturduğunuz plan sayesinde ödemenizi kolayca yapabilirsiniz.

 

*Kredilendirme koşulları, Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Koç Fiat Kredi, kredi şartlarında değişiklik yapma veya yapacağı değerlendirme ile kredide teklif sunma hakkına sahiptir.

BİZİ TAKİP EDİN