Alfa Romeo Kredi Kampanyaları - Hayalinizi Gerçekleştirmek İçin İlk Adım!

 

 

Alfa Romeo Kredi Kampanyaları - Eşsiz Bir Sürüş Deneyimi İçin Fırsatlar Sunuyor!

Koç Fiat Kredi, Alfa Romeo marka araçlarla sürüş keyfini yaşamak isteyen müşterilerine özel taşıt kredisi kampanyaları sunuyor! Siz de özgünlüğü, zarafeti ve prestiji ile ön plana çıkan Alfa Romeo'ya sahip olmak için uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle tasarlanmış kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Esnek Ödeme Planlarıyla Alfa Romeo Kredi Kampanyaları

Koç Fiat Kredi, Alfa Romeo kredi kampanyalarında esnek ödeme planları eşliğinde size en uygun ödeme seçeneklerini sağlıyor. Sabit aylık taksitlerle ödeme yapmayı tercih edebilir veya bütçenize uygun dönemsel ödemelerle planınızı oluşturabilirsiniz. Siz belirleyin, biz size en iyi ödeme planını sağlayalım. Alfa Romeo'nun prestijli dünyasına adım atarken finansal esnekliğin tadını çıkarın.

Alfa Romeo'nun En Gözde Modellerindeki Kampanyalarla Prestijli Bir Araca Sahip Olun

Alfa Romeo kredi kampanyaları, Alfa Romeo'nun en gözde modellerine özel olarak tasarlanmıştır. Size en uygun Alfa Romeo modelini seçin ve kampanyalarımızla şık tasarımlı bir araca kolayca sahip olun.

Alfa Romeo Kredi Kampanyalarından Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Alfa Romeo kredi kampanyalarından yararlanmak için hemen harekete geçin! Yetkili bayimize başvurun ve size en uygun taşıt kredisi ödeme planlarını keşfedin. Uzman ekibimiz size en avantajlı faiz oranlarını sunacak ve başvuru sürecinde size destek olacaktır.

Tutkunun Simgesi Alfa Romeo'ya Hızla Ulaşmak İçin Şimdi Başvurun!

Alfa Romeo kredi kampanyalarıyla tutkunun simgesi olan bir araca kolayca ulaşabilirsiniz. Koç Fiat Kredi; uygun faiz oranları, esnek ödeme seçenekleriyle Alfa Romeo marka araç sahibi olmanız için ilk adımı atmanızı sağlıyor. Alfa Romeo araç sahibi olmak için hemen başvurun, avantajlı kampanyalarımızdan yararlanın!

Şimdi başvur

KAMPANYALAR

ALFA ROMEO STELVIO 1.000.000 TL 12 ay vadede %1,89 faiz fırsatıyla!

ALFA ROMEO STELVIO 1.000.000 TL 12 ay vadede %1,89 faiz fırsatıyla!

İlgili kampanya, 2 Şubat 2024 itibariyle 2023 Model yılı Alfa Romeo Stelvio araçlar için geçerlidir. Kampanya, ilgili modellerde, 1.000.000 TL kredi, 12 ay taksit, %1,89 faiz oranı, ticari kullanımda aylık 94.469,61 TL ödeme seçeneği ile (aylık maliyet oranı %2,16, yıllık maliyet oranı %29,26) kullanacağınız ticari kredilerde geçerlidir. Bu kredi kampanyasından yararlanmanız halinde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere yasal vergiler dahil 10.500 TL tutarında kredi tahsis ücreti talep edilecektir. Kampanya, Alfa Romeo ve Koç Fiat Kredi onayı ile geçerlilik kazanacaktır. Kampanyadan yararlanılmaması durumunda, kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında, Koç Fiat Kredi kredi kullanımında %4,54 faiz fırsatı sunulmaktadır. Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler ve kredi tahsis ücreti, müşterinin hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösterebilir. Alfa Romeo ve Koç Fiat Kredi' nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.

ALFA ROMEO GIULIA 1.000.000 TL ,12 ay vadede %1,89 faiz avantajıyla.

ALFA ROMEO GIULIA 1.000.000 TL ,12 ay vadede %1,89 faiz avantajıyla.

İlgili kampanya, 2 Şubat 2024 itibariyle 2023 Model yılı Alfa Romeo Giulia araçlar için geçerlidir. Kampanya, ilgili modellerde, 1.000.000 TL kredi, 12 ay taksit, %1,89 faiz oranı, ticari kullanımda aylık 94.469,61 TL ödeme seçeneği ile (aylık maliyet oranı %2,16, yıllık maliyet oranı %29,26) kullanacağınız ticari kredilerde geçerlidir. Bu kredi kampanyasından yararlanmanız halinde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere yasal vergiler dahil 10.500 TL tutarında kredi tahsis ücreti talep edilecektir. Kampanya, Alfa Romeo ve Koç Fiat Kredi onayı ile geçerlilik kazanacaktır. Kampanyadan yararlanılmaması durumunda, kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında, Koç Fiat Kredi kredi kullanımında %4,54 faiz fırsatı sunulmaktadır. Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler ve kredi tahsis ücreti, müşterinin hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösterebilir. Alfa Romeo ve Koç Fiat Kredi' nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.

ALFA ROMEO TONALE, 700.000 TL, 12 ay vadede %0 faiz avantajıyla.

ALFA ROMEO TONALE, 700.000 TL, 12 ay vadede %0 faiz avantajıyla.

İlgili kampanya, 2 Şubat 2024 itibariyle 2023 Model yılı Alfa Romeo Tonale araçlar için geçerlidir. Kampanya, ilgili modellerde, 700.000 TL kredi, 12 ay taksit, %0 faiz oranı, ticari kullanımda aylık 58.333,33 TL ödeme seçeneği ile (aylık maliyet oranı %0,16, yıllık maliyet oranı %1,97) kullanacağınız ticari kredilerde geçerlidir. Bu kredi kampanyasından yararlanmanız halinde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere yasal vergiler dahil 7.350 TL tutarında kredi tahsis ücreti talep edilecektir. Kampanya, Alfa Romeo ve Koç Fiat Kredi onayı ile geçerlilik kazanacaktır. Kampanyadan yararlanılmaması durumunda, kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında, Koç Fiat Kredi kredi kullanımında %4,54 faiz fırsatı sunulmaktadır. Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler ve kredi tahsis ücreti, müşterinin hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösterebilir. Alfa Romeo ve Koç Fiat Kredi' nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.

BİZİ TAKİP EDİN